Gabion Sepet

Türkiye'de bulunan ve bu konuda lider bir firma olan Atiktel Bünyesine dâhil olarak tel üretim hizmeti verilir. Gabion Sepet, Gabion teller birçok alanda kullanılır. İstinat duvarlarında, inşaat bariyer alanlarında, park bahçelerde, dekoratif amaçlı görsellik gereken alanlarda, koruma sağlanması gereken alanlarda gibi birçok yerde kullanılıyor. Gobion sepetler Avrupa standartlarına sahip olarak celikhasirteldunyasi.com tarafından üretilir.

Gabion sepet/Gabion tel lerin içene konulacak taşa göre tel çapı ve gabion sepet'in göz aralığı seçimi, tarafımızdan taşın ağırları, kapladığı hacim ve taş çeşidine göre mukavemet testleri önceden yapılmış verilere göre yapılır.

Galvanizli tel, Galfan, Krom tel gibi çeşitli tellerden imalatı mevcuttur. Müşteri talebine göre, ham telden yapılıp sıcak daldırma galvaniz kaplamalı olarak da imalat yapılmaktadır.

Çelik Hasır Tel Dünyasının Gabion Sepet Hizmeti

Müşteri memnuniyetini önemseyerek hizmet verir ve en üst kalitede malzemeler kullanır.Gabion sepet, Gabion tel göz aralığı tarafımızca seçimi yapılıp müşterilerimize en uygun fiyatla sevk edilir.

Gabion sepet fiyatları; Tel çapı,  hasır tel, Çelik hasır tel göz aralıkları gibi değişkenlere bağlı olarak kullanım yerine göre ( deniz kenarı, aşırı nem v.b.) fiyatı değişmektedir.